Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sandecja Nowy Sącz - Motor Lublin 2:0 (1:0)

Utworzony przez RKS, 15 sierpnia 2009 r. o 19:53
no avionetka co jest teraz odpowiedz mi cgego nie jezdzicie na wyjazdy a tak wogole do tego zyda pewnie z Chelma to mam24 lata a Chelmianka powoli robi z wami porzadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człeniu, nie jestem z żadnej avii, motoru i innego badziewia, jestem "zewnetrznym obserwatorem". Avie też mam gdzieś gląbie jeden, ale motor i jego kibole są najgorsi (nie najgroźniejsi:D )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pisalem do ciebie tylko do avionetka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie do Ciebie tylko do kolesia wczesniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a do tego zydka zapraszamy2 wrzesnia[bez napinki]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ML ziomek ja wypier***am z tego form bo nie ma z kim gadac i prosze Cie oto samo pozdo ziomus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
avionetki i inne nieloty napinaja sie jak pekniete kondony ,spermojady ich wodza przecwelowanego mumina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytasz sie co teraz Avia ma bardzo słabą ekipe to fakt są ciężkie czasy ale Motor wcale nie jest lepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo fajny mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo fajny mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo fajny mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo fajny mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...